Kontakt

Fotografering
Intresserad av att blogga? För att få tillgång till att blogga på denna blogg måste du vara medlem i Liberala ungdomsförbundet Skåne. Kontakta Gunnar på gunnar.bradvik@liberal.se för mer information.

Allmän kontakt

LUF Lund
Sunnanväg 18H
222 26 Lund
lund@liberal.se

Styrelsen (som utsågs på årsmötet den 15 november 2010)

Kalle Mohlin
Ordförande
kalle.mohlin@luf.se
 

Vice ordförande
Gabriella Nylén

gabriella.nylén@liberal.se 

 


Axel Nordberg
Styrelseledamot
axel.nordberg@luf.se
Anton Grahm
Styrelseledamot
anton.grahm@luf.se

 

Emil Strand
Emil Strand

emil.strand@liberal.se
Läs Emils blogginlägg

Andra skribenter

Erik Liljenborg
Erik Liljenborg

erik.liljenborg@liberal.se
Läs Eriks blogginlägg
Johan Richter
Johan Richter

johan.richter@liberal.se
Läs Johans blogginlägg
Fredrik Brange
Fredrik Brange

fredrik.brange@liberal.se
Läs Fredriks blogginlägg
Hanna Håkanson
Hanna Håkanson

hanna.hakanson@liberal.se
Läs Hannas blogginlägg
David Mannheimer
David Mannheimer

david.mannheimer@liberal.se
Tobias Gradén
Tobias Gradén

tobias.graden@liberal.se
Jakob Stenkvist
Jakob Stenkvist
jakob.stenkvist@liberal.se

Magnus Hansson
magnus.hansson@liberal.se
Läs Magnus blogginlägg

Tove Jarl
tove.jarl@liberal.se

Hjalmar Pihl
hjalmar.pihl@liberal.se
Läs Hjalmars blogginlägg

Kommentarer inaktiverade.

%d bloggare gillar detta: